Akrilik günümüzün en yangın mutfak dolabı modellerinin başında gelmektedir. Bir çok artısı vardır. Uzun yıllar kullanılabilirler, çizilmeme özelliğine sahiptir, kolay temizlenir, hijyeniktir, sağlıklıdır. Fiyatları biraz yüksek olsa dahi sunulan kaliteye değecektir. Akrilik Mutfak Dolaplarının Kullanım Alanı Akrilik kapaklar, ayna kadar…

Akrilik günümüzün en yangın mutfak dolabı modellerinin başında gelmektedir. Bir çok artısı vardır. Uzun yıllar kullanılabilirler, çizilmeme özelliğine sahiptir, kolay temizlenir, hijyeniktir, sağlıklıdır. Fiyatları biraz yüksek olsa dahi sunulan kaliteye değecektir.

Akrilik Mutfak Dolaplarının Kullanım Alanı

Akrilik kapaklar, ayna kadar parlak kapak türüdür. Parlaklığı ve pürüzsüz yüzeyi ile hem şık hem kaliteli bir görüntü sağlamaktadır. Şık ve modern mutfağa sahip olmak isteyenler için en ideal modeldir. Ayrıca en dayanıklı kapak olarak bilinmektedir.

Akrilik Mutfak Dolaplarının Avantajları

  • Çizilmeyen kapaklardır.
  • Suya karşı dayanıklıdır.
  • Kolay temizlenme özelliğine sahiptir.
  • Çok iyi bir kaliteye sahiptirler.
  • Parlak ve mat olarak iki guruba ayrılı ve seçim hakkın özelliği tanırlar.
  • Parlak malzeme, ayna gibi çok şık durmaktadır.

Akrilik Kapak Nedir?

Ham MDF levhanın üzerine akrilik parlak folyonun eklenmesiyle yapılan bir kapak türüdür. İki tür akrilik kapak vardır; birincisi boya türü, ikinci melamin türüdür. Melamin; MDF üzerine yapılan bir kaplamadır. Bu kaplama kapağı güçlendirdiği için, çizilmeler karşı önemli avantaj sağlamaktadır.

Bir diğer akrilik kapak türü de, Akrilik panel olarak bilinen ve İtalya’ da üretilen akrilik kapaktır. İç yüzü ve dış yüzü 2 milim kalınlığındadır. Bu kapağın en büyük avantajı su geçirmeye karşı dayanıklı olmasıdır. Uzun yıllar yıpranmadan, çizilmeden kullanılabilir. Fiyatları biraz yüksektir.

Akrilik günümüzün en yangın mutfak dolabı modellerinin başında gelmektedir. Bir çok artısı vardır. Uzun yıllar kullanılabilirler, çizilmeme özelliğine sahiptir, kolay temizlenirleri, hijyeniktir, sağlıklıdır. Fiyatları biraz yüksek olsa dahi sunulan kaliteye değecektir.

– See more at: https://www.starparkemobilya.com/?p=1185#sthash.dWoH6PeM.dpuf

bir mesaj bırakın