Avrupa standartları ve kalitesinde ahşap merdiven üreten firmamızın ürettiği bütün ahşap merdivenlerin basamakları çizilmelere son derece dayanıklı olup, işyerlerinizde dahi uzun yıllar bakım gereksinimine ihtiyaç duyulmadan kullanılabilmektedir. Star Parke Mobilya da merdiven imalatı için piyasada satılan hazır sıkılmış masif panel…

Avrupa standartları ve kalitesinde ahşap merdiven üreten firmamızın ürettiği bütün ahşap merdivenlerin basamakları çizilmelere son derece dayanıklı olup, işyerlerinizde dahi uzun yıllar bakım gereksinimine ihtiyaç duyulmadan kullanılabilmektedir.

Star Parke Mobilya da merdiven imalatı için piyasada satılan hazır sıkılmış masif panel kullanılmaz. Bu tür malzemeler zamanla döner, çatlar ek yerlerinde çalışmalar olur. Hem de yapılan işi basit gösterir. Star Parke Mobilya da 1. sınıf fırınlanmış keresteler ile imalat yapılmaktadır. Böylelikle hem daha az ek yeri görülür, hem de uzun ömürlü bir merdiven ortaya çıkar. Aynı zamanda merdiveni bir kez yaptırdığınız için daha az canlı ağaç kesilmiş olur.

Star Parke Mobilya telefonlarını aradığınızda katalogları süsleyecek olan merdiveniniz için ilk adımı atmış olacaksınız. Profesyonel ekibimiz işin uygulanacağı yerde ücretsiz keşif ve projelendirme yapmakta, bu şekilde hata payını sıfıra indirerek üretim kalitesini yükseltmekteyiz.

İnternet üzerinden veya telefonla 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Mekanınız nasıl olursa olsun ona en uygun ahşap merdiveni en uygun fiyatlarla imal ediyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

bir mesaj bırakın